يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩
صفحه اصلي > آموزش > اخبار آموزش  


اطلاعیه مهم قابل توجه معرفت جویان
لطفا از طریق سیستم آموزش وارد حساب کاربری خود شوید. اگر نمره درسی در کارنامه برایتان درج نشده و یا در نمرات شما موردی وجود دارد، از طریق فرم زیر، آن را اطلاع دهید.
 يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه آموزشی نیمسال دوم ٩٦-٩٧
از دو درس ارائه شده استاد برازش، یکی از دو درس (اصول کافی یا صحیفه سجادیه) را انتخاب بفرمایید. در صورت انتخاب هر دو درس، یکی از آن ها باید حذف شود.پس لطفا یکی از دروس استاد برازش را انتخاب بفرمایید. باتشکر
 سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه آموزشی نیمسال اول ٩٦-٩٧
برنامه آموزشی نیمسال اول ٩٦-٩٧ به جهت شروع نظام جدید آموزشی برخی از دروس دیگر ارائه نخواهند شد.
 دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ثبت نام دوره های پودمانی
ثبت نام دوره های پودمانی مرکز خواهران فاطمی آغاز شد
ثبت نام دوره های پودمانی
 پنج شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه امتحانی نيمسال دوم 96-95
معرفت جویان گرامی امتحانات پایان ترم در روز چهارشنبه ٩٦/٠٣/٠٣ و روز پنج شنبه ٩٦/٠٣/٠٤ برگزار خواهد شد.
 سه شنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری پیش ترم برای ورودی های بهمن ٩٥
جلسه پیش ترم (ورودی بهمن ماه) در روز چهارشنبه مورخ 13/11/95 از ساعت 13:30 بصورت رسمی آغاز شد. ابتدا پس از پخش سرود ملی، آیاتی چند از کلام الله مجید قرائت گردید.
 يکشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
پودمان مطالعات زنان (مختص کلیه فارغ التحصیلان)
قابل توجه کلیه فارغ التحصیلان: به اطلاع می رساند جهت پیش ثبت نام «پودمان مطالعات زنان» تا آخر بهمن ماه فرصت دارید در روزهای یکشنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 14 با شماره تماس 63484 داخلی 167 و یا به صورت حضوری به دفتر مشاوره طبقه دوم حوزه فاطمی (خانم قوام) مراجعه نمایید. شروع کلاس ها: از نیمه دوم فروردین ماه 96 لطفا به سایر دوستانتان نیز اطلاع رسانی نمایید.
 سه شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
کلاسهای آزاد تاریخ اسلام با حضور استاد گرانقدر سرکار خانم دکتر دیالمه
فراخوان دعوت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی جهت ثبت نام در کلاسهای آزاد تاریخ اسلام با حضور استاد گرانقدر سرکار خانم دکتر دیالمه در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان- مرکز خواهران فاطمی
 سه شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعيه ٢
با سلام و عرض تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر ؛معرفت جویان عزیز، انتخاب واحد تنها با توجه به برنامه تنظیم شده برای هر ورودی مجاز می باشد . هرگونه مشکل احتمالی بعد از تخلف از این قانون متوجه خود معرفت جو می باشد. موفق و پیروز باشید.
 سه شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعيه ١
معرفت جویان گرامی، به جهت تدریس دروس تفسیر5 و تفسیر6 ،فقط قادر به انتخاب یکی از این دروس میباشید.لطفا بر طبق برنامه ارائه شده انتخاب واحد نمایید.
 سه شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
زمان انتخاب واحد و شروع کلاس ترم زمستان ٩٥
معرفت جویان گرامی،زمان شروع انتخاب واحد از تاریخ ٩٥/١١/١٠الی ٩٥/١١/١٨ بوده هم چنین شروع ترم جدید از روز چهارشنبه ٩٥/١١/١٣ میباشد.لطفا در زمان اعلام شده برای انتخاب واحد به سامانه آموزشی مراجعه نمایید.
 جمعه ٨ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه آموزشی نیمسال دوم 96-95
برنامه آموزشی نیمسال دوم 96-95
 پنج شنبه ٧ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه_ درس بررسی تحلیلی سیر تفکر فلسفی - دینی در غرب توسط استاد دکتر کوهپایه
درس بررسی تحلیلی سیر تفکر فلسفی - دینی در غرب توسط استاد دکتر کوهپایه دوشنبه ها ساعت 15:30 تا 17 برگزار خواهد شد. معرفت جویان، فارغ التحصیلان و معرفت جویان پودمانی می توانند در این کلاس شرکت نمایند.در صورت تمایل به شرکت در کلاس حداکثر تا 15 بهمن به دفتر آموزش جهت ثبت نام مراجعه نمایید یا با شماره 63484 (داخلی 167) تماس حاصل نمایید.لطفا به دیگر دوستان خود نیز اطلاع رسانی نمایید.
 شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
سير مطالعاتي شهيد مطهري
با سلام،كلاس سير مطالعاتي شهيد مطهري روز دوشنبه ٩٥/١٠/٢٠ ساعت ١٣:٣٠ الی ١٥ برگزار خواهد شد، معرفت جویان گرامی لطفا ٥٠ صفحه اول كتاب انسان و ايمان را مطالعه نماييد. و برگه مباحثاتی سیر را دانلود نمایید.
 يکشنبه ١٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه فارغ التحصیلان حوزه فاطمی
دانش آموختگان گرامی جهت تکمبل بانک اطلاعاتی فارغ التحصیلان حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز فاطمی و بهره گیری از تجربه های فارغ التحصیلان در حوزه های مرتبط و مورد نیاز در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و خدمت در جهت تعالی نظام اسلامی، فرم زیر را تکمیل نمایید. لطفا در پر کردن فرم رزومه دقت کنید و زمینه های مهارتی خود را بصورت کامل بنویسید و به ایمیل و یا آیدی زیر ارسال نمایید.
 جمعه ٣ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
زمان برگزاری امتحانات پایان ترم
معرفت جویان گرامی امتحانات پایان ترم در روز چهارشنبه ٩٥/١٠/٠١ و روز پنج شنبه ٩٥/١٠/٠٢ برگزار خواهد شد.
 چهارشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
کاربرگ مباحثه
با توجه به تاثیر قابل ملاحظه مباحثه بر روند فهم مطالب و اختصاص دو نمره ی پایانی دروس به این امر، معرفت جویان عزیز لطفا جهت تحویل کاربرگ مباحثات هفتگی خود به عضو شورای مرکز فاطمی، پنجشنبه ها در زمان استراحت بین کلاس ها، به مدرس بانو امین مراجعه نمایید. براي دانلود كاربرگ به ادامه مطلب رجوع كنيد.
 پنج شنبه ٦ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری پیش ترم برای ورودی های مهر ٩٥
با توجه به هدف گذاری های انجام شده در جهت جذب هدفمند ترم مهر ماه حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان فاطمی شناسایی افراد و دانشگاه های مستعد صورت گرفت و برای آشنایی با حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان اعضای شورای مرکزی معرفت جویان فاطمی به دانشگاه ها و خوابگاه ها مراجعه کرده و جلسه ای برای آشنایی و معرفی حوزه برگزار کردند. جلسه پیش ترم (ورودی مهر ماه) در روز چهارشنبه مورخ ٩٥/٧/٧ از ساعت ٨ صبح بصورت رسمی آغاز شد.
 پنج شنبه ٨ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه درسی نیمسال اول
برنامه درسی نیمسال اول
برنامه
 چهارشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه معرفت جویان فارغ التحصیل
لطفا از طریق سیستم آموزش وارد حساب کاربری خود شوید. سپس از منو سمت راست، کارنامه را انتخاب و بر روی مشاهده کارنامه کلیک کنید. پس از نمایش کارنامه اگر نمره درسی برایتان درج نشده و یا در نمرات شما موردی وجود دارد، لطفا فقط از طریق فرم زیر آن را اطلاع دهید.
 يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>

کانال تلگرام و سروش
اوقات شرعی

 

 
آدرس: خیابان فاطمی غربی، روبروی کانون
بازنشستگان ارتش، حوزه دانشجویی فاطمی،
طبقه اول، واحد خواهران
                   
تلفن: 84222507- 63484 داخلی 114
 

ایمیل:  noor.hdsb@gmail.com