دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩
صفحه اصلي > مشاوره > گزارش > گزارش فعالیت ها  

گزارش فعالیت های دفتر مشاوره

تجهیز کتابخانه دفتر با کتب و CDهای مرتبط با مباحث ازدواج، خانواده، مشاوره و ... جهت ارتقای سطح معلومات دین پژوهان با هدف رفع مشکلات مشاوره ای.

تهیه لیست کتب و CDهای موجود در کتابخانه و طبقه بندی آن ها براساس نام، موضوع، نویسنده و ... به صورت سیستمی و قالب فایل Excel.

تهیه دفتر امانت کتابخانه و شروع امانت دهی کتب و CDها به دین پژوهان

برنامه ریزی برای طراحی و اجرای برد مشاوره حوزه با هدف ارتقای سطح معلومات دین پژوهان پیرامون مسائل مرتبط با خانواده و ...

تهیه بروشور تخصصی دفتر مشاوره (به صورت گاه نامه) با موضوعات ازدواج، خانواده و تربیت فرزند برای ارتقای سطح معلومات، سه گروه پیش فرض مجردین، زوج های جوان و والدین.

ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه های مختلف به دین پژوهان با حضور اساتید متخصص خانم ها حسینی (از دفتر مشاوره امین) و صافی (از دفتر مشاوره فهم)

مشاوره های استاد حسینی در موضوعات مرتبط با مباحث خانواده و ازدواج 5شنبه ها (11:30 الی15:30) در وقت های 30 دقیقه ای انجام می پذیرد.

مشاوره های استاد صافی در موضوعات مرتبط با مباحث اعتماد به نفس، تمرکز، وسواس، تحصیلی و ... در روزهای 5شنبه (از ساعت 9 الی 13) در وقت های 50 دقیقه ای انجام می پذیرد.

استماع و پیاده سازی CDهای کلاس ها و کارگاه های اساتید قرائتی، حبشی، همیز و چینی چیان و استخراج گزیده مطالب مفید جهت استفاده در برد، بروشور و جلسات هم اندیشی.

نشست هم اندیشی استاد حسینی و همکاران روانشناس و مسئولین دفتر جهت استخراج موضوعات مطرح شده در جلسات مشاوره استاد با هدف برگزاری کارگاه ها و تهیه بروشورهای متناسب با نیاز دین پژوهان

برگزاری گارگاه آموزشی آقای دکتر فروتن با عنوان نیمه پنهان روابط زوجین در شروع ترم جدید در تاریخ 4 بهمن.

برگزاری کلاس های آموزشی سرکار خانم چینی چیان در موضوع آیین همسرداری در شروع ترم جدید از تاریخ 21 بهمن.

 

 

کانال تلگرام و سروش
اوقات شرعی

 

 
آدرس: خیابان فاطمی غربی، روبروی کانون
بازنشستگان ارتش، حوزه دانشجویی فاطمی،
طبقه اول، واحد خواهران
                   
تلفن: 84222507- 63484 داخلی 114
 

ایمیل:  noor.hdsb@gmail.com